Четвер, 13.12.2018, 02:10
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

"Велика рідня"

Меню сайту
Категорії розділу
Статьи [30]
Разработки уроков [0]
Сценарии [0]
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz
 • Каталог статей

  Головна » Статті » Статьи

  ПРОГРАМА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
  ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  КЕРІВНИКА ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  Від 12.07.2016 р.                                                 № 579

  Про затвердження Програми
  національно-патріотичного виховання
  дітей та молоді в Донецькій області
  на 2016 - 2020 роки


  Враховуючи Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки, затверджену Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015, з метою створення в області системи загального, комплексного, безперервного патріотичного виховання, освіти дітей та молоді на основі збереження та примноження культурної спадщини, відродження традиційних цінностей, умов для глибокого усвідомлення взаємозв’язку між ідеями свободи, правами людини та її громадянською відповідальністю, удосконалення системи взаємодії між структурними підрозділами обласної державної адміністрації та громадськими об’єднаннями, розроблено Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016 - 2020 рр. (далі – Програма).
  Програмою визначені мета та пріоритетні напрямки національно-патріотичного виховання дітей та молоді. 
  Головна мета Програми – створення в області ефективної системи виховної роботи щодо формування у дітей та молоді патріотичних почуттів, активної життєвої позиції, формування особистісних рис громадянина своєї країни, виховання конкурентоспроможної особистості, здатної успішно самореалізовуватися в соціумі як громадянин, професіонал, носій української національної культури.
  Керуючись статтями 17, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», враховуючи рішення колегії обласної державної адміністрації  від 17 травня 2016 року:
  1.    Затвердити Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020 рр. (далі - Програма), що додається.
  2. Структурним підрозділам облдержадміністрації відповідно до функціональних повноважень, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади спільно з виконавчими органами міських рад, рад об’єднаних територіальних громад, райдержадміністраціями, військово-цивільними адміністраціями:
  1)    забезпечити системну роботу щодо виконання заходів Програми;
  2)    у межах компетенції здійснювати інформаційний супровід реалізації Програми;
  3)    здійснювати, в межах повноважень, постійний контроль за реалізацією заходів Програми та надавати звіт департаменту освіти і науки облдержадміністрації щопівроку до 10 числа місяця, наступного за звітним; 
  4)    при формуванні місцевих бюджетів на наступні роки передбачати асигнування,  необхідні для реалізації заходів Програми.
  3. Виконавчим органам міських рад, райдержадміністраціям, військово-цивільним адміністраціям, виконавчим органам рад об’єднаних територіальних громад:
  1)    розробляти відповідні заходи з реалізації Програми на відповідний рік за участю громадських об’єднань, представників територіальних  громад та забезпечувати їх виконання;
  термін: до 01 січня щороку
  2)    активізувати співпрацю з громадськими об’єднаннями патріотичного спрямування, волонтерами, учасниками антитерористичної операції для ефективної реалізації Програми.
  4. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (Оксенчук) спільно зі структурними підрозділами облдержадміністрації: 
  1)    здійснювати щорічний моніторинг реалізації Програми;
  2)    розробляти план заходів з реалізації Програми на наступний після звітного періоду рік та вносити на розгляд колегії облдержадміністрації.
  5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент освіти і науки облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації Стокоза І. С.


  Голова облдержадміністрації,    
  керівник обласної військово-
  цивільної адміністрації


      П.І. Жебрівський

  Категорія: Статьи | Додав: vospitatel (25.02.2017)
  Переглядів: 256 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]